KIDDA s’do të këndojë deri në fund të marsit të ardhshëm, ja pse

By

Edhe pse vetëm pak ditë më parë publikoi këngën e re, KIDDA s’do të jetë i pranishëm në koncerte për disa muaj.

Këtë e ka konfirmuar menaxheri i tij Jetmir Agaj përmes një postimi në instastory.

Në të, Agaj bën me dije se bashkë me artistin e vet, kanë nisur punën për disa projekte në Gjermani e Amerikë, dhe për këtë shkak s’do të këndojë deri në fund të muajit mars kur edhe nis një turne.

Kënga e fundit e tij mban titullin ‘Sa ke ti’.

Më poshtë postimi i plotë i menaxherit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm