Lajmërohet Unikkatili: Shfaqet krah reperit të njohur (FOTO)

By

Në vitin 2017 kur gati çdo gjë ndahet në rrjete sociale me të tjerët, Viktor Palokaj, një prej reperëve që revolucionarizoi hip-hopin shqip ka ndryshuar fare pak!

Ndonëese shumë gjëra kanë evoluar, Unikkatili po i qëndron besnik imazhit të tij mistik dhe shfaqjes rrallë në rrjete sociale.

E një përjashtim është bërë sot kur reperi ka publikuar një fotografi me dy kolegët e tij, 2po2 dhe Don Phenom.

Nuk dihet nëse kjo foto mund të interpretohet si një indikator i diçkaje të re në proces, ndonëse një gjë e tillë do ishte shumë e mirëpritur nga fansat. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm