Nuk ndodh shumë shpesh, Stresi poston një imazh unik (FOTO)

By

Si rrallë herë, Stresi ka pozuar bashkë me motrën e tij.

Reperi ndau një fotografi me ndjekësit e tij në Instagram, ku shihet me motrën.

I veshur me një kostum të zi të kombinuar me një palë këpucë të zeza, Stresi dukej i lumtur në krahët e saj.

“Me motrën time”, ka shkruar artisti nga Shqipëria.

Nëse nuk e keni ditur, reperi javë më parë publikoi projektin e tij të ri, dhe ka paralajmëruar një këngë tjetër e cila shumë shpejt pritet të publikohet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm