Këtë pjesë të trupit Argjira Spanca e ka të preferuar

By

Së fundmi në Prive, ishte e ftuar Argjira Spanca në intervistën “60 sekonda”.

Një nga moderatorët më të ëmbla dhe atraktive na tregoi se cilën pjesë të trupit të saj e ka të preferuar.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm