Kush janë të famshmit që hapin sezonin e ri të PRIVE? (VIDEO)

By

PRIVE – Emisioni më i famshëm i shoëbizit vendor, po rikthehet duke shënuar sezonin e 11-të.

Edhe për një vit tjetër, keni mundësi të kuptoni ekskluzivitete, sekrete dhe storje interesante rreth të famshmëve shqiptarë.

Kanë mbetur vetëm edhe pak ditë për të kuptuar se kush janë të famshmit e parë të cilët hapin sezonin e ri.

Qëndroni me ne!

Artikuj të ngjashëm