Nuk ka më dilema: Ja çifti më i ri në estradë

By

Ka tash e një kohë që përfliten në rrjete sociale si çifti më i ri në estradë.

Fansat që i përcjellin dhe jo vetëm, kanë ‘vluar’ me hipoteza mbi romancë mes Genc Prelvukajt dhe Eni Koçit.

Dy artistët ishin protagonistë në rubrikën ‘E vërtetë, e pavërtetë’ të emisionit Prive këtë mbrëmje.

Pas hulumtimeve dhe rrëfimit të personave të afërt me dyshen, Prive ju sjell të vërtetën dhe detajet në lidhje me këtë romancë.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm