Prive zbulon: Prishen dy shoqet e ngushta të estradës

By

Kanë arritur të krijojnë një miqësi të fortë ndër vite si kolege të skenës muzikore shqiptare mes tjerash edhe duke bashkëpunuar në projekte muzikore.

Megjithatë, miqësia mes Rozana Radit dhe Soni Malajt duket të mos i ketë rezistuar një gjëje – garës në festivale.

Edicioni i fundit i ‘Këngës Magjike’ ka lënë dëme të parikuperueshme në shoqërinë e dy vajzave të cilat siç mëson Prive, tash e disa muaj nuk i flasin më njëra-tjetrës.

Detajet mbi arsyet dhe shkakun që çoi në këtë sherr i kuptoni në videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm