Lot në finalen e ‘Në një javë’: Performon vajza e dr. Florit

By

Në finalen e programit ‘Në një javë’, Landi i West Side Family si performancë solli një kolazh të këngëve legjendare të grupit të cilat janë të ngulitura në mendjen e secilit.

Në performancë u bashkangjit edhe vajza e Dr. Florit që këndoi pjesën e babait tek kënga ‘Mesazh’ ndërsa babait lart në qiell i tha se e do shumë.

Kaltrina pohoi se këndon çdo ditë në shtëpi dhe një ditë shpreson të bëhet këngëtare.

Interpretimi emocionues që përloti të gjithë të pranishmit riktheu Mirin në skenë pas gjashtë vitesh pauzim shkaku i jetesës në Gjermani dhe impenjimeve në familje. /Prive.al/

20160124_220048

20160124_220027

20160124_220117

Artikuj të ngjashëm