‘Besi dhe Xhensila pësojnë aksident të rëndë’: Reagon humoristi

By

Lajmet e rreme janë rikthyer në një shqetësim real në median shqiptare.

Portalet fiktive që në tentim për klikime shpërndajnë informacione të rrejshme janë përhapur me të mëdha.

Një prej raportimeve të fundit ka qenë një aksident i Besit dhe Xhensilës, i cili fatmirësisht nuk ka ndodhur ndonjëherë.

Shqetësimet nga familjarët dhe fansat që kanë parë lajmin kanë shtyrë Besin të reagojë në rrjete sociale.

Përmes një postimi, ai shprehet: ‘Fake neës.
Gjithcka ka nje limit, deri ktu jo, nuk mund te kuptohet dhe as te pranohet nje lajm apo nje titull i tille per disa klikime me shume. Turp dhe injorance e madhe te abuzosh ne kte menyre. Lavdi Zotit jemi mire vete dhe ska ndodhur asgje, por po na le zemra Ijen, mamane, prindrit e familjaret duke lexu keto idiotsira qe perhapen pa filtra’.

Artikuj të ngjashëm