Nuk janë të ndarë: Tuna e konfirmoi se është ende me Patrisin (FOTO)

By

Një krizë e kaploi çiftin Tuna dhe Patris dhe kjo gjë nuk arriti t’i fshihej syrit të publikut.

Këngëtarja dhe instrumentisti, patën ca probleme dhe kjo të paktën u kuptua nga veprimet e tyre në rrjete sociale, pasi hoqën njëri tjetrin nga Instagrami.

Mirëpo ata duket se po e rikuperojnë lidhjen e tyre dhe për pushimet e fundvitit dyshja ka ikur për në Ohio të Shteteve të Bashkuara.

Nga atje s’po mungojnë videot e imazhet me Tianin, ndonëse asnjëherë nuk publikuan diçka me njëri tjetrin.

Por është një imazh që Tuna ka publikuar, e ku shihet Patrisi duke vozitur me karrocë bebesh të birin e tij.

Kjo më së miri e konfirmon se çifti nuk po shkon drejt ndarjes. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm