Martohet Mimoza e “Big Brother 2”

By

Muaj më parë, Prive.al raportoi se Mimoza Krasniqi është në lidhje dashurie.

Bukuroshja e “Big Brother 2” ka gjetur dashurinë në Francë dhe atë e ka kurorëzuar tashmë.

Në mes të Shtatorit, bukuroshja i ka thënë po partnerit të saj francez për të cilin është zhvendosur në Strasbourg.

Fotot nga dasma i ka postuar Krasniqi (Walter tashmë) në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm