60 Sekonda para dy vitesh: Këto janë përgjigjet simpatike të të famshmëve shqiptarë (VIDEO)

By

Kanë kaluar 2 vjet që nga realizimi i kësaj përmbledhjeje me intervistat “60 sekondëshe”, dhe ende kur i sheh të bëjnë për të qeshur.

Në mesin e qindra të famshmëve shqiptarë që Prive ka zgjedhur për protagonistë të kësaj interviste, tani ju sjellim një përmbledhje të vitit 2015, që do t’iu bëjë të qeshni me përgjigjet e tyre.

Lista e të famshmëve që u përgjigjën në pyetjet provokative është e gjatë, mirëpo këtu keni vetëm disa nga ta! /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm