“Nuk harrohet” nga Edona Llalloshi dhe Miloti tash edhe në youtube (VIDEO)

By

Është lëshuar edhe në kanalin YouTube, kënga e Edona Llalloshit më vëllanë e saj Milotin.

Këtë projekt keni pasur mundësi ta dëgjoni vetëm në Premier Song, por tani e gjeni edhe në kanalin e lartpërmendur.

Teksti dhe muzika është realizuar nga Arsim Bunjaku ndërkaq orkestrimin e ka bërë Ardian Kastrati.

Ky nuk është bashkëpunimi i parë i Edonës dhe Milotit pasi që ata kënduan bashkë edhe më parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm