Uki publikon këngën e re (VIDEO)

By

Është publikuar kënga më e re e Ukit.

Projekti titullohet ‘Sjena’ dhe është I shoqëruar me videoklip.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar vetë Uki ndërkaq muzikën e realizoi Prygo.

Ndiqeni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm