Pas raportimit të Prive.al, këngëtarja shqiptare konfirmon lidhjen e dashurisë

By

Rreth dy javë më parë, Prive.al zbuloi identitetin e djalit që i ka marrë zemrën këngëtares Valza Zhegrova.

Zbulohet i dashuri i këngëtares shqiptare

U kuptua që i dashuri i këngëtares quhet Nazi dhe me profesion është avokat.

E nuk ka vonuar shumë nga fotografitë e publikuara në rrjet dhe këngëtarja ka zyrtarizuar gjithçka.

Në Instagram, Valza për herë të parë ka postuar një kolazh të imazheve me personin e zemrës, detaj që ka nxitur reagimin e shumë ndjekësve.

Teksa disa pyesin se kush është personi (si për herë të parë), të tjerë komplimentojnë çiftin. /Prive.al

View this post on Instagram

.

A post shared by VALZA (@valzaa.zh) on

Artikuj të ngjashëm