Kush e fiton Kënga Magjike 2015?! (Video)

By

Ka filluar të mbahet nata finale e festivalit Kënga Magjike 2015 e gjatë gjithë javës janë lakuar emrat pretendentë për fitoren e këtij viti.

Prive ka intervistuar vajzat e ‘Thumb’ dhe gazetarin Nderim Nezirin për idetë se kush mund të shpallet fitues.

Tre emrat që përmenden më së shumti janë: Albëria, Flori dhe Aurela por që Top 5shen e plotësojnë Marina Ikonomi me Klean dhe Stine.

Ndërkaq për ta surpriza e këtij viti mbetet interpretimi live që për Aulonën e Fatmën në gjysmëfinale linte për të dëshiruar.

Artikuj të ngjashëm