Nuk do ta besoni sa vjeçar është ish i dashuri i Morena Tarakut

By

Lidhja-ndarja e Morena Tarakut me miliarderin nga Irani, Sasha Sobhani, ka qenë për disa javë në ballinat e mediave rozë.

Ish-çifti jetojnë në të njëjtin shtet, Turqi, por i kanë ndarë rrugët para pak javësh.

Së fundmi, Sasha, është pyetur nga ndjekësit e tij se sa vjeçar është. Ai tregoi se është 30-vjeçar.

Në anën tjetër, Morena tha se s’mund të jetojë pa telefonin e saj dhe se i ka gati dy këngë të reja pas bashkëpunimit me DJ PM dhe DJ DAGZ./Prive.al

Artikuj të ngjashëm