Tatuazhi i preferuar i Rita Orës është në gjuhën shqipe

By

Në një intervistë së fundi, Rita Ora foli për karrierën e saj dhe albumin e ri që ka lansuar.

Rita është shprehur gjithashtu se është penduar për tatuazhet e shumta që ka bërë në trup dhe po mendon t’i heqë ca në të ardhmen.

Ndër të tjera, ajo ka zbuluar se një prej tyre është i parapëlqyeri i saj, ai që lexon ‘zog’, pasi është në shqip.

“Kam shumë tatuazhe dhe sa do të doja që të mos i kisha gjysmën e tyre dhe të gjithë ata që kanë tatuazhe përfundojnë duke thënë këtë gjë. Por kam një tatuazh, të cilin e dua shumë. Ai lexon ‘Zog’, që është në shqip dhe nëna ime gjithmonë më thërriste “zogu vogël”, ka treguar Rita. /Prive.al

Rita Ora unveils new 'Zog' neck tattoo as she reveals word is pet name  given to her by mum Vera | Daily Mail Online

Artikuj të ngjashëm