Nuk do besoni si i trajton Bleona të pasmet

By

Se Bleona Qereti shpenzon shumë kohë dhe para në veten kjo dihet tash e një kohë.

Mirëpo tretmanet dhe zonat që shpesh prekin janë ato që kanë lënë përshtypje së fundmi mes ndjekësve në rrjete sociale.

Këngëtarja ka nisur postimin e një vargu të këshillave për tretmanet që i bën në një mënyrë edhe për të sensibilizuar ata që e ndjekin.

I rradhës, ka qenë një tejet i rrallë.

Bleona bën një herë në gjashtë muaj një tretman më një dermatolog i cili vie dy herë në vit në SHBA për këngëtaren shqiptare.

Në videon e ndarë, shihet teksa Bleonës nudo i lyhet trupi me një substancë të gjelbërt me vajrat e nevojshëm për të larguar papastëritë dhe toksinat.

Ajo që habit është se të njejtës procedurë i nënshtrohet edhe detajisht në pjesën e të pasmëve të cilat pa problem, këngëtarja si njeri pa komplekse i ka ndarë përmes sekuencave të xhiruara me ekipin e Bravo TV. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm