Fifi mbledhë gjërat, vendosë të largohet nga shtëpia e “Big Brother VIP”

By

Fifi ka vendosur të largohet nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Një ditë përpara spektaklit të së premtes, ajo ka marrë këtë vendim me pretekstin se kjo eksperiencë nuk po e bën të ndihet mirë.

Momentalisht, këngëtarja është duke mbledhur rrobat e saj.

Në këtë formë, nominimet bien poshtë dhe nesër nuk del askush. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm