Dafina Zeqiri prezanton motrën, ja çfarë i premton (FOTO)

By

Këngëtarja kosovare Dafina Zeqiri, ka pasur një dedikim special për motrën e saj, të cilën rrallë e kemi parë publikisht.

Dafina ka zgjedhur rrjetin social Instagram, për t’i bërë t’i bërë asaj një premtim me rastin e ditëlindjes.

Duke publikuar një fotografi me motrën, ajo i ka thënë asaj se e do fort dhe se ia premton botën dhe se ajo e nëna, e meritojnë universin.

“Sepse është ditëlindja jote motra ime e bukur. Të dua shumë dhe ti e di këtë. Ty dhe mamit, ua premtoj botën. Koha jonë ka ardhur dhe ju të dyja meritoni universin. Ju dua shumë”, ka shkruar Dafina.

Tashmë dihet që Dafina nuk ka një relacion të mirë me babain e saj dhe ai nuk është prezent në jetën e këngëtares, por vend të posaçëm këtu ka nëna e saj, për të cilën flet vazhdimisht. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm