Ja me kë u ribashkua Majlinda Zeka!

By

Jetën e saj e ka publike më shumë se asnjëherë. Tash edhe pasi është bërë nënë, vëmendja e mediave mbetet e fokusuar tek ajo.

Majlinda Zeka, ish e dashura e reperit kosovar Kastriot Rexha, po e vazhdon jetën si beqare ndonëse tash ka edhe një djalë.

Ajo është ribashkuar me shokët e shoqet e klasës së saj, me të cilët sigurisht ka ndarë kujtimet e ditëve të shkollës.

Bukuroshja Zeka ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi, në mesin e tyre, ndërsa këto ditë nuk i ka të pakta as postimet me të birin Roanin.

Ajo dhe Majk janë ndarë dhe në mes tyre nuk duket të jetë në plan, as tash pas lindjes së djalit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm