Nuk do besoni çmimin e këpucëve të Xhensilës në dasëm (FOTO)

By

Se dasma e Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut ishte përrallore, kjo nuk vihet në dyshim.

E njejta vlen edhe për shpenzimet marramendëse të bëra për të.

Dekori, veshja, ushqimi e secili detaj ishte në nivelin më të lartë.

E se sa është shpenzuar në këtë dasëm vërehet vetëm në një detaj – këpucët e ‘Hirushes’ Xhensilë.

Besoni ose jo çmimi i tyre si pjesë e koleksionit ‘Cinderella’ të Jimmy Choo  kapin shifrën plot 3.495 eurosh.

Epo për Xhensilën, s’duhet kursyer. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm