“Çmendurisht e dashuruar me atë” – Rrezarta flet për burrin pas daljes nga burgu

By

Për ju që nuk e dini, Rrezarta Shkurta tashmë është banore edhe në Kosovë.

Biznesi i saj shumë i suksesshëm ka bërë që ajo të vijë në Prishtinë dhe të jetë sa më afër atyre prindërve që duan fotografi apo video përrallore të fëmijëve të tyre.

Në një intervistë për emisionin Prive, Rrezarta shpalosi shumë gjëra për jetën e saj dhe tregoi se si nisi biznesi të cilin e posedon tash e shumë vjet.

Poashtu, ajo foli edhe për disa periudha të vështira në jetën e saj siç ishte koha kur bashkëshorti i saj ishte në burg për katër vjet.

Si e kaloi ajo këtë periudhë bashkë me vajzën dhe çfarë thotë për burrin e saj dhe të tjera gjëra, i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm