Me këtë imazh Afrona “e kalli lojën” (FOTO)

By

Është modele, bionde dhe me sy të mrekullueshëm. Për trupin kujdeset jashtëzakonisht shumë duke vizituar palestrën në mënyrë të vazhdueshme.

Çdo minutë e shpenzuar në atë “dhomë ferri” për shumë kë, ia ka vlejtur për Afronën.

Bukuroshja që është e fejuara e këngëtarit Blerim Muharremi, ka arritur rezultate fantastike nga vrapimi e peshëngritja.

Në të shumtën e rasteve paraqitet elegante, por imazhi i fundit zbulon më shumë nga trupi dhe hijeshia e saj.

Me një bark të sheshtë dhe trup të tonifikuar dhe lëkurë të nxirë, ajo kësaj here ka goditur fort me imazhin që ka publikuar në Instagram.

E veshur me rroba banje ngjyrë bojë qielli në pjesën e sipërme dhe një palë xhinse të shkurtra e vende-vende të grisura, e me flokët gërsheta, Afrona duket si një tinejxhere tipike rebele që ka shkuar në pushime pa prindërit. /Prive.al

??

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Artikuj të ngjashëm