Pas dy këngëve me Don Phenom, Ronela edhe një tjetër këngë në sfond

By

Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati, sapo ka dhënë lajmin që po publikon edhe një tjetër këngë.

Se fundmi ajo ka sjellë dy projekte të njëpasnjëshme me reperin Don Phenom, “Dilema” dhe “Çohu”, Hajati po lanson edhe një tjetër projekt.

Ronela ka publikuar në Instagramin e saj një imazh nga seti i xhirimeve, ndërsa kënga e re do të jetë solo.

Kësaj here ajo shfaqet me një paruke me balluke dhe është bërë flokë-kuqe, derisa në çdo klip Ronela përpiqet të vijë ndryshe e më ndryshe, duke u transformuar krejtësisht në “look”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm