Noizy sjellë me videoklip bashkëpunimin me këngëtarin e huaj!

By

Noizy njihet si një ndër emrat më të kërkuar dhe më të suksesshëm të estradës.

Ai është krijuesi i hiteve më të mëdha të cilat vazhdojnë të dëgjohen për vite me rradhë.

As bashkëpunimet nuk mbesin prapa nga reperi. Së bashku me Encën ai solli bashkëpunimin më të suksesshëm veror të këngës “Bow Down”.

E projekti i tij i fundit i cili ka ardhur bashkëpunim është me ai këngëtarin e njohur ndërkombëtar Mohombi, të cilin e ka sjellur me videoklip por kësaj rradhe jo të zakonshëm. Videoklipi është i tëri animacion në 3D i vizualizuar i një loje kompjuterike ku protagonistë janë dyshja e këngëtarëve e poashtu edhe emrat tjerë pjesëmarrës Nicola Fasano dhe Miami Rockets.

Kujtojmë se Mohombi është i njohur edhe për bashkëpunimin me këngëtaren e famshme të huaj Nichole Scherzinger.

Më poshtë gjeni edhe klipin e këngës. /prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm