Kë po e uron Emina Çunmulaj për ditëlindje?!

By

Emina Çunmulaj është modelja e famshme shqiptare e cila që një kohë jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo ka disa vite që është shkëputur nga fusha e modelimit, dhe gjatë kësaj kohe jo është martuar me miliarderin hebre Sam Nazarian. E pas një viti nga martesa ajo është bërë nënë e një vajze.

Modelja vazhdimisht shfaqë dashurinë e saj ndaj familjes në rrjetet sociale. Edhe këtë herë ajo ka shfrytëzuar profilin e saj të Instgramit për t’ia uruar ditëlindjen vëllaut të vogël me të cilin padyshim se ngjajnë shumë./prive.al/

emmina

Artikuj të ngjashëm