Mimoza Mustafa i rikthehet muzikës pas shumë viteve pauzë

By

Janë bërë tashmë disa vite qysh nga koha kur Mimoza Mustafa ‘braktisi’ muzikën duke mos qenë fare aktive edhe pse dikur ishte krejtësisht e kundërta.

‘Lule mimoze’, ‘Sadist’ e ‘Lakmitar’ janë vetëm disa nga këngët ‘Hite’ të këngëtares Mustafa e cila tashmë ka vendosur t’i rikthehet muzikës.

Por cilat janë arsyet që e shtyen atë që të bënte këtë pauzë mjaft të gjatë dhe çfarë e bëri atë tashmë të rikthehet ?

Këto e shumë detaje të tjera ekskluzive do të mund t’i kuptoni këtë të shtunën në ora 19:00 në emisionin Prive.

 

Artikuj të ngjashëm