Aktorja e njohur kritikon Beyoncén për mënyrën se si ajo vallëzon

By

Jenna Dewan di një gjë ose dy për kërcimin. Aktorja e njohur për rolin e saj në serine e filmave “Step it Up” ka ndarë ekspertizën e saj me botën.

Jenna Dewan, Beyonce

Gjatë një paraqitjeje në Watch What Happens Live, ajo u pyet nga nikoqirja Andy Cohenwhat ajo se cfarë nuk i pëlqen për mënyrën se si vallëzojnë yjet e popit.

“Kur ato ecin në taka”, tha aktorja, duke shpjeguar se si nuk i pëlqen kur interpretuesit i përplasin këmbët për dysheme kur veshin taka.

Aktorja shtatzënë madje demonstroi ecjen – dhe në taka!

Pra, kush mendon Dewan është më fajtor për këtë lëvizje? Përgjigja do të ju habisë: është Beyoncé.

 

“Do të më vrisni mua, por Beyoncé e bënte atë”, pranoi ajo. “Por tani, ajo ecën mirë me taka.”

Pavarësisht kritikës së dhënë duket se aktorja e pëlqen me të vërtetë muzikën e Beyonce.

 

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm