Noizy publikon ‘100 kile’

By

Reperi shqiptar Noizy, ka publikuar në orët e vona të së enjtes këngën e tij më të re.

Rigels Rajku, ka lansuar këngën bashkë me klip, ku pjesë bën edhe aktori i famshëm shqiptar, Blerim Destani.

Kënga iu kushtohet gangsterëve, grupeve të pasura dhe sigurisht, parave në veçanti.

Noizy në këtë klip, ka marrë edhe ‘dashurinë’ e tij, Ferrarin, të cilit ia kushton edhe një varg të këngës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm