Ia zbuluan fotot e dasmës – Ja çka tha Miley Cyrus pas incidentit

By

Këngëtarja e aktorja e famshme amerikane Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth martuan gjatë muajit të kaluar, mirëpo fansat e tyre e zbuluan lajmin para se cifti të ishin të gatshëm ta ndanin.

miley cyrus wedding instagram december 2018 024202643

Në ceremoninë private të dyshes, një nga miqtë e Liam aksidentalisht e ndau një fotografi nga dita speciale e çiftit, edhepse mysafirëve iu ishte kërkuar që të mos postojnë asgjë në rrjete sociale.

Mirëpo burime pranë Mileyt kanë thënë se ajo dhe Liam, s’e kanë qarë kokën fare për faktin që martesa e tyre u bë publike pa konfirmimin e tyre.

Megjithatë dyshja kishin dashur që ceremoninë ta kishin të vogël, me pak njerëz, dhe ta mbanin shumë private, shkruan Just Jared, transmeton Prive. /Prive.al

miley cyrus wedding instagram december 2018 024202643

Artikuj të ngjashëm