Noizy këndon gjermanisht në bashkëpunimin e ri me Dardan (VIDEO)

By

Noizy dhe Dardan kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë së bashku.

“Alles Gut” apo “çdo gjë është mirë” titullohet bashkëpunimi i tyre.

Këngë është publikuar e shoqëruar me videoklip, ndërsa në tekst ka disa pjesë në gjuhën gjermane.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë këngën. /Prive.al

https://youtu.be/HYQqER-rL3c

 

Artikuj të ngjashëm