Vjen “Bad Bitch” nga Genta Ismajli dhe Eko Fresh (VIDEO)

By

Ashtu siç kishte paralajmëruar Genta Ismajli ka publikuar bashkëpunimin e saj muzikor.

Së bashku me artistin gjerman Eko Fresh dhe Phat Crispy, Genta ka bashkuar forcat për projektin muzikor.

“Bad Bitch” titullohet kënga e tyre, e cila është shoqëruar së bashku me videoklip.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë këngën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm