S’ka të ndalur: Noizy e Altin Sulku i këndojnë ‘Ajshes’

By

Noizy nuk ka të ndalur.

Reperi, prej më të pëlqyerve e më të kërkuarve shqiptarë ka ‘bombarduar’ sërish ditën e sotme, ende pa u mbushur 24 orë nga kënga e re.

E rradhës, e 5-ta për këtë muaj ka qenë kënga ‘Ajshe’ në bashkëpunim me Altin Sulkun.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni, a po ju pëlqen? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm