Adelina kryen një tjetër punë: Gati dhoma e djalit (FOTO)

By

Ka ende muaj të mbetur deri në ardhjen ne jetë të djalit të saj por këngëtarja Adelina Tahiri ka preferuar që gjithçka nga blerjet t’i kryejë më herët.

Nga veshjet e djalit, tek karroca, sot Adelina është kompletuar me një tjetër detaj.

Ajo e ka finalizuar pothuajse të tërën dhomën e djalit dhe pak nga kjo e fundit ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale. Stili vërehet të jetë në frymën klasike, duke ngjarë me dhomat e princëve.

Me gjithë ato para dhe shpenzime që bën për veten, s’kishte se si të ishte ndryshe edhe për djalin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm