‘Prej Tirone’, projekti më i ri nga Amiga e Cozman

By

Si edhe kishin paralajmëruar, reperët nga rradhët e Babastars, Agon Amiga dhe Cozman kanë publikuar këngën e tyre të re.

‘Prej Tirone’ mban emrin kjo këngë të cilën të plotë ua sjellim më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm