Noizy dhe Era në duet?

By

Reperi nga Shqipëria Noizy dhe këngëtarja kosovare Era Istrefi kanë pozuar bashkë.

Një video e ndarë nga Noizy, zbulon dyshen të veshur me stil duke lënë të kuptohet se janë duke xhiruar një skenë klipi.

Siç duket ata së shpejti do të publikojnë një video projekt të përbashkët muzikor – një bashkëpunim mes tyre është përfolur ndër vite.

Noizy dhe Era – dy super emra, edhe kënga me patjetër që do jetë një super hit.

Po i presim!

 

View this post on Instagram

Artikuj të ngjashëm