Cilin artist ka bllokuar Fero në Instagram?

By

Së fundmi në Prive, i ftuar ishte reperi nga Gjilani, Fero.

Ai u përgjigj në “25 Pyetjet” e përgatitura për të, ku zbuloi shumë gjëra.

A e ndjen veten si Tupac-i? A ka gjoba në polici? Cili është kapitulli më i bukur i jetës së tij?

Përveç tyre reperi na tregon se nëse ka bllokuar ndonjë artist nga llogaria e tij në Instagram, dhe për çfarë arsye e bëri.

Ndiqni të plotë intervistën e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm