Dani sërish në duet me një femër dhe ja kush është ajo (VIDEO)

By

Këngëtari i njohur i muzikës shqiptare Ramadan Krasniqi – Dani, sërish është ftuar në duet.

Kësaj radhe ai u bë bashkë me Greta Koçin dhe këtë e zbuloi vet artistja.

Ajo madje njoftoi se projekti do të dalë të shtunën në orën 12:00.

Kënga titullohet ‘Jeta ime’ dhe ju mund të shikoni pak pamje nga klipi në videon e mëposhtme./Prive.al

https://www.instagram.com/p/ByYTswgnsdI/?igshid=1ts6t7ess6jls

Artikuj të ngjashëm