Afrona tregon problemin me të cilin po përballet në lidhje?!

By

E kujdesshme duke mos hedhur asnjë hap të nxituar në rrjete sociale.

Këtë e ka dëshmuar tash e një kohë bukuroshja Afrona Dika që pos nga përditshmëria e saj, shpeshherë në profil zbulon edhe detaje dhe thënie me vlerë, që përshtaten me situatën.

Një postim indirekt sot ka befasuar jo pak kur përmes portretizimit të Beyonce dhe Jay Z, Afrona ka folur për dikë që hy në mes të një lidhjeje.

‘Këto prostituta nuk e duan mashkullin tënd. Ato e duan lumturinë tënde. Ato bëhen konfuze duke menduar se ai do bëj për to atë që bën për ty’ – ishte mbishkrimi i fotografisë që i ka pëlqyer shumë e i është dukur adekuat bukuroshes.

Ndryshe, deri sot, të paktën publikisht, nuk është folur kurrë për ndonjë vajzë që ka hyrë në mes të çiftit, por pas këtij postimi, duket se duhet mendojmë dy herë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm