Noga zëvendëson Kristelën me këtë bjonde?! (FOTO)

By

Reperi Noga, i super përfolur së fundmi për jetën private ka befasuar sërish me një postim në rrjetin social Instagram.

Pasi ka fshirë prapë me (ish) gruan, Kristelën ai është shfaqur me një tjetër bjonde.

Një figurë e engjëllit dhe një trëndafil, tipike për një çift kanë qenë figurat e përdorura në përshkrimin pa fjalë të Nogës.

Nuk dihet nëse bjondja në foto është familjare apo femra e re e Nogës por në komente kanë vluar pikëpyetjet për vajzën në fjalë.

Prive.al do t’iu mbaj të informuar në lidhje me këtë zhvillim. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm