Robert Berisha sjell në versionin e tij këngën “Knon Bilbili (VIDEO)

By

Robert Berisha ka publikuar coverin e këngës së njohur popullore “Knon Bilbili”.

Kënga në versionin audio gjendet në youtube dhe ju tashmë mund ta dëgjoni të plotë.

Nësenuk e dini, këngëtari është shumë i zënë me koncerte të shumta brenda dhe jashtëtrojeve shqiptare./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm