Zbulohet aventura e Afronës: A ishte kjo arsyeja e ndarjes?!

By

Përpos lajmit të ndarjes, pak u kuptua në lidhje me arsyet që ndanë çiftin Blero dhe Afrona Dika.

Ishte bukuroshja e para që hodhi hapin e parë teksa një postim i fundit ka ngjallur pikëpyetjet e rradhës.

Afrona në Instagram ka treguar se brenda 25 ditësh do të kaloj në një tjetër nivel.

Besoni ose jo, bukuroshja do zhvendoset Bogota të Kolumbisë teksa nuk dihet se për sa apo për çfarë arsye ajo do shkoj atje.

‘Jeta fillon në fund të zonës tënde të rehatisë’ – ka shkruar Afrona. Të ketë qenë kjo arsyeja e mos pajtimeve të çiftit?! Mbetet të shihet. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm