Njomza tregon se cila dhuratë e Rinorit nuk i pëlqeu fare

By

Pyetjeve provokative të emisionit Prive, iu kanë përgjigjur Rinor dhe Njomza.

Çifti i njohur në Instagram, patën kohë 120 minuta për t’u përgjigjur në pyetjet pikante nga gazetari Vlorijan Halili.

Shumëçka kuptoni në videon e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm