Çfarë po ndodh? – Ledri shihet sërish i shoqëruar me ish-menaxherin, Faton Shoshi (FOTO)

By

Lajmi se Ledri Vula dhe Faton Shoshi kanë prishur marrëdhëniet vjet më parë, u pati bërë kryelajm në mediat rozë.

Por diçka mesa duket ka ndryshuar!

Ata janë parë sërish bashkë në jug të Shqipërisë, konkretisht në Folie Marine.

Fotografia që shihni më poshtë u publikua nga një mik i përbashkët.

Ledri sot menaxhohet nga Enis Fetahu por nuk i dihet, mbase gjërat mund të ndryshojnë dhe reperi të bashkohet ‘muzikalisht’ sërish me Fatonin.

Shoshi ishte për shumë vjet menaxheri i reperit poashtu edhe i Era Istrefit, artistë të cilët kanë arritur suksese të jashtëzakonshme me të./Prive.al

Artikuj të ngjashëm