Ajo festoi ditëlindjen, por nga këto foto e kemi të vështirë të besojmë që Jennifer Lopez mbushi 50 vjet

By

Jennifer Lopez ditë më parë festoi ditëlindjen e saj të 50-të, dhe ne mund të konfirmojmë se ajo asnjëherë nuk është dukur më bukur.

Vetëm në vitin 2019, J.Lo ka filluar turneun e saj It’s My Party 2019, pastaj u fejua me Alex Rodriguez, dhe luajti në Hustlers, premiera e të cilit do të jetë në shtator.

Lopez hyri në Instagram për të treguar se sa mirë po e trajtojnë të 50-tat, dhe ajo përfundimisht është duke lulëzuar në këtë moshë. Në mes të performancës në të gjithë botën, Lopez ka qenë duke shijuar pushime të merituara me familjen e saj.

Artikuj të ngjashëm