Kjo është balada me të cilën Soni Malaj u paraqit në Kënga Magjike (VIDEO)

By

Edhe Soni Malaj është pjesë e festivalit Kënga Magjike 2019.

Këngëtarja e njohur shqiptare, konkurroi me një baladë me titull “Shije tradhtie”.

Ajo bashkëpunoi me Marjano Filipovski, Ilir Beranin, Shpetimin dhe Drin Saraçin.

Soni u paraqit me një veshje të zezë dhe mund të themi lirisht, se shkëlqeu.

Dëgjojeni të plotë këngën dhe na thoni si e vlerësoni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm