Njihuni me tërë familjen e Bebe Rexhës (FOTO)

By

Dhe ajo definitivisht është një vajzë shtëpie.

Këngëtarja Bebe Rexha, pavarësisht angazhimeve që ka duke qenë një emër i famshëm në botë, ka familjen në rend të parë dhe zhvillon një jetë krejtësisht normale familjare.

Ajo u lind nën emrin Bleta Rexha dhe vjen nga një familje që u shpërngul nga Dibra në Shtetet e Bashkuara.

Bebe ka publikuar në profilin e saj në Instagram imazhe dhe video nga koha e kaluar me familjen dhe qenin e saj lozonjar.

“Jeta ime, familja ime”, ka shkruar Bebe Rexha, në një imazh bashkë me nënën, babain dhe vëllain e saj simpatik, Florentin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm