Një super bashkëpunim vjen nga Buta dhe Era Istrefi

By

Ashtu siç paralajmëruan është publikuar bashkëpunimi i parë i Era Istrefit me reperin Buta.

Kënga e titulluar “5 AM” është realizuar me videoklip.

Të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm